Technologiczne nowości – dlaczego nie rozwijając się stoisz w miejscu?

Nie da się ukryć, że inaczej prowadziło się biznes kilkanaście lat temu, a inaczej wygląda on dzisiaj. Wpłynęła na to w ogromnej mierze technologia i jej dynamiczny rozwój. Czy zatem można prowadzić firmę bez inwestowania w nowe technologie? Zdecydowanie nie!

Opowiadając naszym klientom o takich rozwiązaniach jak telefonia VoIP lub centrala telefoniczna w chmurze, staramy się zawsze podkreślać ogólną rolę tego typu innowacji w prowadzeniu biznesu. Bo dziś, nawet ten najmniejszy biznes, nie może obejść się bez wsparcia technologii. Dzięki niej zarządzanie pracownikami, docieranie do nowych klientów i przede wszystkim wykonywanie codziennych zadań staje się dużo szybsze i efektywniejsze. Firmy, które nie boją się nowości pracują dużo sprawniej i w rezultacie uzyskują lepsze efekty.

Rozwój napędzany przez innowacje

 

 Przeprowadzone jakiś czas temu w Wielkiej Brytanii badania wskazały, że produktywność pracownika biurowego dzięki wdrażaniu coraz nowocześniejszych technologii wzrosła w ciągu ostatnich 40 lat aż o 84%! Research szacuje również, że produktywność do 2020 r. (dzięki unowocześnianiu takich narzędzi jak e-mail, software, upowszechnianie pracy na urządzeniach mobilnych) wzrośnie o kolejne 22%. To naprawdę imponujące liczby. Jednak, aby osiągnąć taki wynik każda firma powinna na bieżąco dostosowywać swoją ofertę do sytuacji rynkowej firma i stale inwestować w innowacje, które usprawnią jej działanie.

Technologia = konkurencyjność

 

Wdrażanie do firmy nowoczesnych rozwiązań nie tylko przyspiesza jej pracę, ale również zwiększa pozycję rynkową i może być dla niej źródłem przewagi na konkurencji. Technologia oczywiście zmienia sposób funkcjonowania firmy, ale przede wszystkim zmienia codzienne życie pracowników, znacznie ułatwiając ich codzienne zadania. Zwiększa ich zaangażowanie i skuteczność w wykonywaniu rozmaitych zadań, prowadząc w naturalny sposób do lepszego prosperowania firmy. Za przykład weźmy np. oferowaną przez nas centralę telefoniczną w chmurze. Jeszcze kilka lat temu nikt by nie uwierzył, że w firmie można mieć rozwiązanie, które jest zainstalowane w wirtualnej chmurze, nie wymagające serwisu, dostępności części oraz napraw gwarancyjnych. Rozwiązanie, które umożliwia połączeniu wielu oddziałów firmy w jeden, stworzenie profesjonalnej infolinii z nagraną zapowiedzią głosową czy wyeliminowanie zajętości numeru dzięki kolejkowaniu połączeń przychodzących. Cieszy nas, że te zalety docenia coraz więcej firm MŚP, przekonując się, że warto zrobić krok w stronę najnowszych technologii chmurowych dla swojego biznes.

Każda firma dąży do tego, aby rosnąć i aby być najlepsza. Realizuj te wzywania świadomie, stawiając na najnowsze technologie. Wspólnie z naszymi rozwiązaniami takimi jak telefonia VoIP i centrala telefoniczna w chmurze zadbamy o rozwój Twojej firmy.

ikona

Voiceflow Sp. z o.o. ul. Bieżuńska 1 03-578 Warszawa e-mail: [email protected] tel. 22 250 00 05
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000534269, NIP: 5242774110, REGON: 360250927, Kapitał zakładowy: 5 000 PLN
Voiceflow Sp. z o.o. 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone