Automatyczne przekierowania połączeń na telefony komórkowe

Bądź zawsze dostępny dla klientów

Centrala Cloudflow 2.0 jako jedna z nielicznych central telefonicznych posiada programowalny schemat oraz kalendarz przekierowań na telefony komórkowe, które możesz dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb. Telefony komórkowe w Twojej firmie mogą stać się częścią systemu telefonicznego. Co więcej, po odebraniu połączenia na telefonie komórkowym centrala telefoniczna poinformuje Cię, że jest to rozmowa z przekierowania, a na wyświetlaczu pojawi się numer osoby dzwoniącej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zapewnić klientom dostęp o dowolnej porze w dowolnym dniu. Czy Twoi konkurenci oferują tego typu jakość obsługi?

Zobacz, co zyskasz dzięki przekierowaniom połączeń

  • Bądź zawsze dostępny dla Twoich klientów

Gdy nie ma Cię w biurze, połączenia zostaną przekierowane na Twój telefon komórkowy przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności centrali telefonicznej, takich jak zapowiedź, kolejkowanie czy zbieranie statystyk.

  • Uzyskaj dostęp do informacji

Ponieważ przekierowaniami zarządza centrala telefoniczna Cloudflow 2.0, zbiera ona statystyki połączeń oraz nagrania rozmów. Wszystkie informacje o ruchu telefonicznym oraz nagrania będą dostępne w panelu on-line centrali.

  • Idealne rozwiązanie przy rozproszonej strukturze w firmie

Telefony komórkowe pracowników mogą obsługiwać połączenia z głównego numeru firmowego. Centrala telefoniczna będzie przekierowywać połączenia według schematu. Przy braku odebrania połączenia zostanie ono skierowane na kolejny wskazany w konfiguracji telefon komórkowy.

  • Zabezpiecz telefoniczną obsługę klienta na wypadek awarii

Wypadki chodzą po… firmach. W przypadku awarii internetu lub zasilania w Twojej firmie centrala telefoniczna Cludflow 2.0, która jest w chmurze, automatycznie przekaże połączenia na wybrane telefony komórkowe przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu.

Zapraszamy do kontaktu!

Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

NASI PARTNERZY