Mała firma sprzedająca produkty w Polsce i zagranicą, posiadająca specjalistyczny sklep oraz serwis

1. Problem:

Największym problemem naszego klienta były wysokie koszty rozmów prowadzonych z zagranicznymi kontrahentami. Rozmowy te były niezbędne do prowadzenia transakcji handlowych, jednak koszty, które generowały znacznie obciążały budżet firmowy. Problemy pojawiały się także przy wykonywaniu połączeń na terenie kraju. Klienci, którzy dzwonili na infolinię spotykali się z brakiem zapowiedzi głosowej z informacją o numerach wewnętrznych oraz godzinach otwarcia sklepu. Nie istniały statystyki połączeń, brakowało wiedzy o liczbie połączeń nieodebranych. Nasz klient nie miał również możliwości nagrywania i odsłuchu rozmów z klientami, przez co nie mógł być wsparciem dla swoich sprzedawców.

2. Zaproponowane rozwiązania:

Zaproponowaliśmy centralę telefoniczną w chmurze obsługująca telefonię VoIP. Dzięki temu firma zyskała jeden główny numer telefonu do obsługi klientów. Centrala telefoniczna została wzbogacona o profesjonalnie nagraną zapowiedź z najważniejszymi informacjami. Pracę handlowców ułatwił panel administratora dający dostęp do statystyk wszystkich połączeń oraz bilingu, a także funkcja nagrywania rozmów oraz dostępność nagrań z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu.

3. Efekt końcowy:

Największą korzyścią jaką przyniosły wdrożone rozwiązania była zdecydowana oszczędność na połączeniach międzynarodowych dzięki stawkom VoIP. Dzięki profesjonalnej infolinii wzrosła dodzwanialność klientów do wybranych działów firmy, jednocześnie zmniejszyło się obciążenie sekretariatu. Zwiększyła się także wiedza o ruchu telefonicznym w firmie, co pozwoliło na dużo efektywniejsze zarządzanie zasobami.

Poznaj kompleksowe rozwiązania

Centrali telefonicznej Voiceflow 2.0

Contact Center / Call Center

Tworzymy, wdrażamy oraz uruchamiamy w pełni operacyjne Call Center oraz Contact Center

Infolinia dla przychodni

Rozwiązanie to sprawi, że wszyscy dzwoniący pacjenci dodzwaniają się a praca recepcjonistek staje się bardziej efektywna

NASI PARTNERZY