Centrala Telefoniczna

Centrala telefoniczna w chmurze Cloudflow 2.0 dostępna w technologii "cloud-computing". Twój telefon VoIP jest obsługiwany przez Cloudflow 2.0 za pośrednictwem sieci Internet. Możesz rozbudować swoją wirtualną centralę o dowolną ilość stacjonarnych numerów miejskich. Dzięki nim realizujesz połączenia telefoniczne a klienci mogą dodzwonić się do Twojej firmy. Możesz tworzyć scenariusze połączeń, zapowiedzi, kierować połączenia według ustalonych reguł, aranżować kolejki połączeń, a wszystko to, aby zapewnić profesjonalną komunikację wewnątrz i na zewnątrz Twojej firmy. Od dziś nie potrzebujesz kosztownej centrali telefonicznej aby cieszyć się komunikacją i wykorzystywać nowoczesne usługi telekomunikacyjne.

Dlaczego centrala telefoniczna w chmurze jest lepsza ?

Centrala telefoniczna nie jest tylko funkcjonalnym narzędziem stworzonym dla dużych i średnich firm. Także małe przedsiębiorstwa z pewnością docenią funkcjonalność oraz praktyczne funkcje, jakie oferuje wirtualna centrala telefoniczna. Centrala telefoniczna sprawdzi się bowiem wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć telefoniczne biuro obsługi klienta. Wyobraź sobie, że Twój system telekomunikacyjny zmienia się elastycznie wraz z Twoją firmą. Rośnie, rozwija funkcjonalność i dopasowuje się dynamicznie do struktury. Uniezależnia Cię od położenia geograficznego i nie wymaga Twojego cennego czasu na opiekę. Te wszystkie cechy możesz osiągnąć bez kosztownych inwestycji sprzętowych.

Zalety technologii:

 • Oparta na najnowszej telefonii VoIP
 • Nie wymaga drogich inwestycji
 • Skalowalność - dopasowanie do potrzeb
 • Prostota w konfiguracji
 • Obsługa wielu lokalizacji firmy
 • Jasne zasady:

 • Brak ograniczeń obsługiwanego ruchu telefonicznego
 • Jasne i przejrzyste licencjonowania
 • Centrala telefoniczna Cloudflow 2.0

  Funkcjonalności najbardziej cenione przez naszych Klientów

  Kolejkowanie połączeń przychodzących

  Usługa automatycznych kampanii outbound’owych dedykowana jest działom Call Center i Contact Center. Polega ona na imporcie bazy danych do obdzwonienia, a centrala telefoniczna Cloudflow 2.0, po uprzedniej konfiguracji, zrealizuje kampanię telemarketingową. Wyeliminuj sygnał zajętości i zwiększ liczbę dodzwaniających się klientów

  Aktywna lista połączeń nieodebranych i porzuconych

  Dzięki funkcji aktywnej listy połączeń nieodebranych i porzuconych dowiesz się, kiedy klient opuścił kolejkę połączeń oczekujących, na którym był miejscu w kolejce oraz ile czasu czekał na połączenie.

  Rozbudowane statystyki z możliwością eksportu

  Dzięki panelowi on-line centrali telefonicznej Cloudflow 2.0 otrzymasz dostęp do szczegółowych statystyk ruchu telefonicznego, raportów połączeń, bilingów oraz aktywności numerów i użytkowników...

  Powiadomienia mailowe

  System telefoniczny Cloudflow 2.0 może poinformować Cię mailowo o ważnych zdarzeniach w centrali telefonicznej, dzięki czemu możesz od razu zareagować i nie ominie Cię nic istotnego.

  Monitorowanie rozmów

  Dzięki funkcji monitorowania rozmów możesz na bieżąco kontrolować pracę swoich konsultantów zarówno pod kątem ilościowym, jak i jakościowym.

  Telekonferencje

  Dzięki centrali Cloudflow 2.0 możesz wygodnie organizować telekonferencje nawet dla kilkudziesięciu pracowników jednocześnie.

  Przekierowania na telefony komórkowe

  Centrala Cloudflow 2.0 jako jedna z nielicznych central telefonicznych posiada programowalny schemat oraz kalendarz przekierowań na telefony komórkowe, które możesz dowolnie dostosowywać do Twoich potrzeb...

  Nagrywanie rozmów telefonicznych

  Dzięki funkcji nagrywania połączeń otrzymasz poprzez przeglądarkę internetową łatwy dostęp do nagrań dla wybranych numerów i użytkowników.

  Panel ruchu telefonicznego na żywo

  Wallboard to w pełni dostosowywalny panel w przeglądarce internetowej pokazujący ruch telefoniczny w czasie rzeczywistym, np. liczbę oczekujących w kolejce, zalogowanych użytkowników, średni czas oczekiwania na połączenie.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

  NASI PARTNERZY