Kampanie połączeń telefonicznych - masowe połączenia wychodzące

Zoptymalizuj aktywne pozysyskiwanie klientów w Twojej firmie

Usługa automatycznych kampanii outbound’owych dedykowana jest działom Call Center i Contact Center.

Polega ona na imporcie bazy danych do obdzwonienia, a centrala telefoniczna Cloudflow 2.0 po uprzedniej konfiguracji zrealizuje kampanię telemarketingową.

Co zyskasz dzięki dostępowi do aktywnej listy połączeń nieodebranych i porzuconych?

  • Zadbaj o bezpieczeństwo posiadanych baz kontaktów

Dzięki importowi pliku z danymi kontaktowymi do centrali telefonicznej sprzedawcy i konsultanci nie będą mieli możliwości jej zgrania lub udostępnienia innym osobom.

  • Zoptymalizuj pracę działu sprzedaży

Dzięki automatyzacji wykonywania połączeń Twoi konsultanci nie będą tracić czasu na szukanie i wprowadzanie kontaktów oraz unikną pomyłek podczas wybierania numerów.

  • Skonfiguruj i zrealizuj własną kampanię telemarketingową

Dzięki usłudze kampanii outbound’owych możesz w pełni dostosować proces obdzwaniania klientów do specyfiki pracy Twojego działu handlowego. Zaplanujesz godziny generowania połączeń, przerwy między rozmowami na wprowadzenie notatki, agentów podłączonych do kampanii i wiele innych parametrów.

  • Zweryfikuj i podsumuj stopień realizacji kampanii

Dzięki raportowi końcowemu oraz statystykom połączeń dowiesz się, ile połączeń zostało wykonanych i który z konsultantów odbył najwięcej rozmów lub najdłuższych połączeń. Natomiast dzięki nagraniom połączeń ocenisz jakość rozmów.

Zapraszamy do kontaktu!

Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

NASI PARTNERZY