Jesteśmy zespołem specjalistów, których zadaniem jest reagowanie na potrzeby i wyzwania stojące przed naszymi Klientami w obszarze informatyki,  telekomunikacji, obsługi klienta i sprzedaży telefonicznej. Tworzymy pomost między Użytkownikiem a nowoczesną technologią, dzięki której przedsiębiorstwa stają się konkurencyjne i efektywnie zarządzane. Pomagamy zrozumieć aspekty techniczne i wydobyć potencjał dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom. Doradzamy, optymalizujemy i dostarczamy rozwiązania z zakresu systemów telefonicznych opartych na telefonii internetowej (VoIP), telefonicznych central chmurowych oraz narzędzi zarządzania relacjami z kontrahentem- indywidulanie spersonalizowanych systemów CRM. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby i sposób funkcjonowania. Celem naszych wdrożeń jest optymalizacja poszczególnych obszarów teleinformatycznych, które w efekcie zwiększają funkcjonalność, rentowność oraz prestiż przedsiębiorstwa.

Zespół Voiceflow dedykowany klientowi

 • Jarosław Sauczek

  Opiekun Klienta
  Praktyk w obszarze procesów i narzędzi sprzedażowych. Ponad 10 lat doświadczenia w firmach z branży doradczej i szkoleniowej. Absolwent kierunku Marketing Polityczny oraz studiów podyplomowych z zarządzania sprzedażą na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Piotr Wyrzykowski

  Konsultant techniczny
  Ekspert z ponad 10-letnim doświadczeniem w sektorze IT&Telecom. Praktyk w obszarze systemów telekomunikacyjnych, sieci komputerowych oraz architekt rozwiązań telekomunikacyjnych. Inżynier systemów mechatronicznych, absolwent Wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej.

 • Artur Święch

  Specjalista ds. technicznych
  Specjalista we wdrażaniu oraz konfiguracji systemów teleinformatycznych. Odpowiedzialny za administrowanie oraz wsparcie techniczne w obszarze implementowanych rozwiązań. Inżynier systemów telekomunikacyjnych, absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Wojskowej Akademii Technicznej.

 • Bogusław Kaca

  Specjalista ds. informatycznych
  Specjalista w dziedzinie wbudowanych systemów operacyjnych opartych na Unix/Linux. Specjalista w obszarze projektowania i tworzenia sieci komputerowych. Inżynier systemów mechatronicznych, absolwent Wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej.

Usługi

Posiadamy wykwalifikowany zespół ekspertów z zakresu usług teleinformatycznych by zapewniać pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. Pomagamy naszym Klientom na wszystkich poziomach tworzenia i modernizacji systemów informatyczno-telefonicznych. Zaangażowanie w procesy Twoje jak i Twoich Pracowników będzie minimalne dzięki naszemu wsparciu.

Obszary, w których wspieramy naszych Klientów:

blue_search

Audyt

Diagnozujemy i wskazujemy ewentualne rezerwy i deficyty w obecnym systemie telekomunikacyjnym Przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu doświadczeniu ustalamy miejsca w strukturze telekomunikacyjnej, których optymalizacja spowoduje eliminację wąskich gardeł oraz zwiększenie sprawności i wydajności całego systemu. Audyt jest nieodłącznym elementem poprzedzającym realizowaną przez nas modernizację systemu. Pozwala nam to na właściwe przygotowanie oraz sprawną realizację wdrożenia.

blue_arrows

Wdrożenie

Wdrożenie rozpoczynamy mając pewność, że infrastruktura Klienta spełnia wszystkie wymagania. Dostarczamy potrzebne urządzenia oraz sprzęt, który zapewnia pełną funkcjonalność systemu. Konfigurujemy i personalizujemy dostarczane usługi tak by w momencie przekazania ich Klientowi były w pełni operacyjne. Każde wdrożenie jest poprzedzone audytem oraz dostosowaniem obecnego stanu do ustalonych wymagań.

blue_cogs

Wsparcie techniczne i opieka serwisowa

Zapewniamy ciągłość działania i bezpieczeństwo zainstalowanych przez nas systemów poprzez stałe monitorowanie ich pracy. Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę i administrację Twojego systemu. W przypadku zakłóceń w działaniu urządzeń nasz serwis jest o tym natychmiast automatycznie powiadamiany. W dowolnej chwili możesz się skontaktować z nami jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz dokonać zmian funkcjonalnych bądź konfiguracyjnych. Zespół naszych inżynierów jest w stałej gotowości i dyspozycji. Świadczymy również opiekę gwarancyjną oraz pogwarancyjną na wszystkie dostarczone przez nas komponenty systemu telekomunikacyjnego.

Przykładowe etapy wdrożenia systemu telekomunikacyjnego

ikona

Voiceflow Sp. z o.o. ul. Bieżuńska 1 03-578 Warszawa e-mail: kontakt@voiceflow.pl tel. 22 250 00 05
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000534269, NIP: 5242774110, REGON: 360250927, Kapitał zakładowy: 5 000 PLN
Voiceflow Sp. z o.o. 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone