Kolejkowanie połączeń przychodzących

Wyeliminuj sygnał zajętości i zwiększ liczbę dodzwaniających się klientów

Centrala telefoniczna Cloudflow 2.0 obsługuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń telefonicznych, kolejkuje połączenia oraz wygłasza informacje o miejscu w kolejce i/lub o czasie, jaki pozostał do połączenia. Dodatkowo daje Ci możliwość odtwarzania dowolnych komunikatów w trakcie oczekiwania na połączenie.

Dzięki tej funkcjonalności w Twojej firmie wzrośnie liczba dodzwaniających się klientów oraz znacząco poprawi się komfort klienta podczas czekania na połączenie.

Kolejkowanie połaczen

Co zyskasz dzięki kolejkowaniu połączeń przychodzących?

 • Wyeliminujesz sygnał zajętości

Sygnał zajętości podczas połączenia powoduje utratę potencjalnego klienta, który niedodzwaniając się może skontaktować się z Twoją konkurencją.

 • Zwiększysz liczbę dodzwaniających się klientów

Dzięki kolejkowaniu połączeń telefonicznych oraz informacji o miejscu w kolejce klienci, zamiast rozłączać się, będą czekać na połączenie.

 • Skończysz ze skargami

Trafiały do Ciebie skargi, że „nie można się dodzwonić”? Wyeliminujesz je dzięki kolejkowaniu połączeń.

 • Zwiększysz komfort pracy w sekretariacie i rejestracji

Połączenia z kolejki połączeń są kierowane na wybrany aparat lub kilka aparatów telefonicznych. W przeciwieństwie do tradycyjnej telefonii nie ma określonego czasu, w którym należy odebrać połączenie.

 • Identyfikuj się jednym głownym numerem telefonu

Dzięki wyeliminowaniu sygnału zajętości nie musisz już utrzymywać wielu numerów telefonicznych. Możesz prezentować się jednym numerem telefonu, ułatwiając w ten sposób kontakt Twoim klientom.

 • Wzmocnij profesjonalny wizerunek i prestiż firmy

Dzięki kolejkowaniu polączeń, informacji o miejscu i czasie do połączenia dzwoniący będa postrzegali Twją firmę jako profesjonalną i przejazną klientowi.

 

Wypróbuj za darmo

Wypróbuj funkcjonalność centrali telefonicznej Cloudflow 2.0.

Dział techniczny Voiceflow przygotuje dla Ciebie darmową wersję demonstracyjną systemu telefonicznego z pełną funkcjonalnością centrali telefonicznej oraz dedykowanym numerem VoIP do wykonywania i odbierania połączeń. Centrala posiada wbudowaną aplikację softphone do realizacji połączeń, dzięki której nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych urządzeń.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Voiceflow Sp. z o.o. dla potrzeb odpowiedzi na zapytanie wysłane w formularzu kontaktowym.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

  NASI PARTNERZY