Zapowiedzi głosowe

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy realizację profesjonalnych nagrań do central telefonicznych. Nagrania przygotowujemy dzięki współpracy ze studiem RPM Sound&Voices.

Zapowiedzi czytane są przez zawodowych lektorów, dzięki czemu pozytywnie wpływają na profesjonalny wizerunek oraz wiarygodność.

Jednym z obszarów w którym wspieramy naszych Klientów jest pomoc w przygotowaniu treści oraz nagranie zapowiedzi głosowych w profesjonalnym studio lektorskim. Proponowani lektorzy realizacją nie tylko komunikaty powitalne ale także kampanie reklamowe w radio czy telewizji.

Przygotowane zapowiedzi mogą być według Twoich wytycznych na przykład tempa wypowiedzi czy stylu mówienia. Mogą być także w różnych językach.

Zadaj pytanie lub zamów zapowiedź głosową

Co zyskasz dzięki profesjonalnie przygotowanym zapowiedziom głosowym?

  • Zadbaj o wizerunek Twojej firmy
  • Pokieruj klienta do odpowiedniego konsultanta
  • Przeprowadzaj ankiety i zbieraj statystyki

  • Profesjonalnie przywitaj swoich klientów
  • Poinformuj klientów o godzinach pracy
  • Dopasuj lektora do charakteru działalności

Głosy Polskie

1.

Lena

390 zł + VAT

2.

Gosia

390 zł + VAT

3.

Agnieszka

390 zł + VAT

4.

Kamil

390 zł + VAT

5.

Konrad

390 zł + VAT

6.

Jerzy

390 zł + VAT

7.

Jacek

390 zł + VAT

Głosy Angielskie

1.

Gemma

1590 PLN + VAT

2.

Connie

1590 PLN + VAT

3.

David

1590 PLN + VAT

Głosy Niemieckie

1.

Annette

2390 PLN + VAT

2.

Beathe

2390 PLN + VAT

3.

Magda

2390 PLN + VAT

4.

Dirk

1390 PLN + VAT

5.

Klaus

1390 PLN + VAT

Głosy francuskie

1.

Willy

1390 PLN + VAT

2.

David

1390 PLN + VAT

Głosy ukraińskie

1.

Cvetkov

1190 PLN + VAT

2.

Dana

1190 PLN + VAT

3.

Kaverin

1190 PLN + VAT

Dla kogo nagrywamy zapowiedzi głosowe?

Komunikaty powitalne nagrywamy w dwóch wariantach. Pierwszym jest złożenie zamówienia przez Klienta jako odrębne zlecenie. Drugim wariantem jest przygotowanie zapowiedzi telefonicznych w ramach wdrożenia centrali telefonicznej w chmurze w Twojej firmie.

Proces przygotowania zapowiedzi głosowej

Możesz przesłać nam gotowe komunikaty oraz wybrany z naszej strony głos lektora. Na ich podstawie wrócimy do Ciebie z gotowymi nagraniami. Jeśli nie posiadasz gotowych tekstów przygotowujemy dla Ciebie odpowiednie wzory, na których wspólnie będziemy pracować by osiągnąć zamierzony efekt.
Możemy także zarekomendować wybranych lektorów, którzy najlepiej pasuje do Twojej branży lub obsługiwanych klientów.

Do czego nasi klienci wykorzystują zapowiedzi słowne.

Nagrane komunikaty w większości przypadków służą jako powitanie osoby dzwoniącej. Dzięki zapowiedzi usłyszy ona nazwę firmy, do której się dodzwoniła, informację o nagrywaniu połączeń oraz o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO. W przypadku chęci kierowania ruchu telefonicznego do konkretnych działów przygotowujemy komunikaty IVR, dające możliwość wyboru dzwoniącemu np.: „dział obsługi klienta wybierz 1”. Dodatkowo zagrane komunikaty służą do informowania o porach otwarcia Twojej firmy, ważnych informacjach podczas czekania na połączenie lub pełnej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dlaczego warto nagrać zapowiedź głosem zawodowego lektora

Słuchawka telefoniczna jest bardzo wrażliwa na jakość nagrania. Samodzielne nagranie komunikatów wiąże się z niebezpieczeństwami takim jak słaba jakość dźwięku czy słyszalnymi odgłosami w tle.

Nagrane komunikaty w profesjonalnym studio lektorskim gwarantują najlepszą jakość dźwięku oraz przygotowanie nagrania przez realizatora dźwięku, który oczyści zapowiedzi z niechcianych odgłosów.

 

Korzyści z nagrania zapowiedzi telefonicznych

Nagrane komunikaty są Twoją wizytówką, ponieważ to pierwsza rzecz jaką usłyszy dzwoniący klient. Jakość zapowiedzi wpływa na postrzeganie przez osobę dzwoniącą telefonicznej obsługi klienta. Zadbaj więc o wizerunek i prestiż Twojej firmy.

 

Podana cena dotyczy realizacji 3 nagrań o długości do 30 sekund każde. Jednocześnie jest to minimalna cena za nagranie obowiązująca również przy mniejszych zleceniach.

 

Ceny nie zawierają podatku VAT. Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Voiceflow Sp. z o.o. dla potrzeb odpowiedzi na zapytanie wysłane w formularzu kontaktowym.

    NASI PARTNERZY