Bezpieczeństwo centrali telefonicznej Cloudflow 2.0

Bezpieczeństwo centrali telefonicznej Cloudflow 2.0
  • Nasz system telekomunikacyjny oparty jest na infrastrukturze wielowęzłowej zlokalizowanej w różnych Data Center położonych na terenie Unii Europejskiej. Dzięki niej przypadku utraty dostępu do głównej centrali telefonicznej następuje natychmiastowe przełączenie do węzła zapasowego. Nasze serwery mają gwarancję dostępności usług na poziomie 99,99%.
  • Codziennie wykonujemy kopie zapasową ustawień centrali oraz przechowywanych danych.
  • W razie przerwy w dostawie internetu lub prądu w Twojej firmie centrala automatycznie przekieruje połączenia na dowolne numery, w tym numery komórkowe przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu telefonicznego (kolejkowanie połączeń, zapowiedź, nagrywanie, kolekcjonowanie statystyk).
  • Centrala w chmurze nie starzeje się, nie wymaga serwisu oraz dostępności części zamiennych. Dodatkowo system jest regularnie aktualizowany oraz cyklicznie dodawane są nowe funkcjonalności.
  • W Voiceflow zapewniamy ciągłość działania, bezpieczeństwo zainstalowanych przez nas systemów poprzez stałe monitorowanie ich pracy oraz wsparcie zarówno naszego działu technicznego zdalne jak i na miejscu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

NASI PARTNERZY