Bezpieczeństwo centrali telefonicznej Cloudflow 2.0

Bezpieczeństwo centrali telefonicznej VoIP od Voiceflow

  • Nasz system telekomunikacyjny oparty jest na infrastrukturze wielowęzłowej zlokalizowanej w różnych Data Center położonych na terenie Unii Europejskiej. Dzięki niej przypadku utraty dostępu do głównej centrali telefonicznej następuje natychmiastowe przełączenie do węzła zapasowego. Nasze serwery mają gwarancję dostępności usług na poziomie 99,99%.
  • Codziennie wykonujemy kopie zapasową ustawień centrali oraz przechowywanych danych.
  • W razie przerwy w dostawie internetu lub prądu w Twojej firmie centrala automatycznie przekieruje połączenia na dowolne numery, w tym numery komórkowe przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności systemu telefonicznego (kolejkowanie połączeń, zapowiedź, nagrywanie, kolekcjonowanie statystyk).
  • Centrala w chmurze nie starzeje się, nie wymaga serwisu oraz dostępności części zamiennych. Dodatkowo system jest regularnie aktualizowany oraz cyklicznie dodawane są nowe funkcjonalności.
  • W Voiceflow zapewniamy ciągłość działania, bezpieczeństwo zainstalowanych przez nas systemów poprzez stałe monitorowanie ich pracy oraz wsparcie zarówno naszego działu technicznego zdalne jak i na miejscu.

 

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Voiceflow Sp. z o.o. dla potrzeb odpowiedzi na zapytanie wysłane w formularzu kontaktowym.

    NASI PARTNERZY