Telekonferencje

Twórz własne telekonferencje na potrzeby Twojego biznesu

Dzięki centrali Cloudflow 2.0 możesz wygodnie organizować telekonferencje nawet dla kilkudziesięciu pracowników jednocześnie. Jeśli Twoja firma posiada kilka oddziałów lub organizuje częste bądź cykliczne spotkania, możesz oszczędzić czas i pieniądze związane z podróżami służbowymi.

Rozmawiaj ze swoim zespołem zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Organizuj odprawy pracowników niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują. Postaw na wygodną komunikację w czasie rzeczywistym.

Co zyskasz dzięki funkcji telekonferencji w swojej firmie?

  • Twórz pokoje konferencyjne

Możesz tworzyć wirtualne pokoje do przeprowadzania spotkań wielu osób, niezależnie od tego, czy dzwonią z numeru komórkowego czy stacjonarnego.

  • Nagraj zapowiedź przed dołączeniem do telekonferencji

Jeśli chcesz jeszcze przed rozpoczęciem spotkania przekazać uczestnikom ważne informacje, wystarczy że nagrasz zapowiedź głosową. Dzięki temu efektywnie wykorzystasz czas telekonferencji.

  • Otrzymuj powiadomienia o pojawiających się uczestnikach

Dzięki tej funkcji możesz otrzymywać informacje o wszystkich osobach dołączających oraz opuszczających organizowaną przez Ciebie telekonferencję.

  • Zabezpiecz telekonferencję za pomocą numeru PIN

Dzięki opcji definiowania numeru PIN w telekonferencji nie będą uczestniczyć niepowołane osoby. Możesz również ustalić oddzielne numery dla administratorów i użytkowników.

  • Nadawaj role uczestnikom

Osoby uczestniczące w Twojej telekonferencji możesz podzielić na uczestników i administratorów. Pozwoli to na lepszą organizację spotkania.

  • Twórz wiele telekonferencji w centrali

Twoja firma składa się z wielu pracowników, z którymi chcesz być w stałym kontakcie? Dzięki tej funkcji zorganizujesz wiele telekonferencji w tym samym czasie.

Zapraszamy do kontaktu!

Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

NASI PARTNERZY