Aktywna lista połączeń nieodebranych i porzuconych

Oddzwoń do klienta zanim on zadzwoni do Twojej konkurencji

Dzięki funkcji aktywnej listy połączeń nieodebranych i porzuconych dowiesz się, kiedy klient opuścił kolejkę połączeń oczekujących, na którym był miejscu w kolejce oraz ile czasu czekał na połączenie.

Wykorzystaj to, aby podnieść standard obsługi klienta w Twojej firmie. Badania mówią, że firmy bardzo często nie oddzwaniają do osób, które się nie dodzwoniły. Stać Cię na utratę klienta?

Co zyskasz dzięki dostępowi do aktywnej listy połączeń nieodebranych i porzuconych?

  • Uratuj klienta, który się nie dodzwonił

Bywa, że niecierpliwy klient rozłączy się po kilku minutach oczekiwania na połączenie. Dzięki dostępowi do aktywnej listy połączeń będziesz mógł od razu do niego oddzwonić – zanim on skontaktuje się z Twoją konkurencją.

  • Unikaj powtarzania kontaktów telefonicznych

Aktywna lista połączeń jest zintegrowana z wykonywanymi połączeniami. W momencie oddzwonienia do klienta zadanie zostaje odznaczone, co zapobiega wielokrotnemu kontaktowaniu się.

  • Otrzymuj powiadomienia o porzuconych połączeniach

Centrala telefoniczna Cloudflow 2.0 może Cię powiadomić o nieodebranym lub porzuconym połączeniu za pomocą wiadomości e-mail, zawierającej wszystkie potrzebne informacje, takie jak: numer telefonu, data połączenia, czas oczekiwania w kolejce.

  • Zadbaj o wizerunek Twojej firmy

Wyobraź sobie, jak pozytywnie zaskoczony będzie klient, gdy kilka minut po rozłączeniu się oddzwonisz do niego z pytaniem: „W czym mogę pomóc?”.

  • Weryfikuj poziom oddzwaniania przez Twoich pracowników

Aktywna lista połączeń gromadzi dane o tym, który użytkownik o której godzinie oddzwonił do klienta. Dzięki temu możesz monitorować stopień oddzwanialności na nieodebrane i porzucone połączenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

NASI PARTNERZY