Zapowiedzi głosowe

Wzmocnij profesjonalny wizerunek Twojej firmy dzięki zapowiedzi głosowej

Dzięki zapowiedziom głosowym i komunikatom powitalnym zadbasz o wizerunek Twojej firmy. Wybierz głos oraz treść, która będzie witała dzwoniących do Ciebie klientów. Starannie przygotowane zapowiedzi usprawnią pracę konsultantów i zachęcą klientów do kontaktu. Zapowiedzi głosowe to wizytówka Twojej firmy, podnosząca prestiż w oczach klienta. Wybierz najlepszy głos do reprezentowania Twojej firmy!

Co zyskasz dzięki profesjonalnie przygotowanym zapowiedziom głosowym?

 • Zadbaj o wizerunek Twojej firmy

Zapowiedzi telefoniczne to bardzo ważny element wizerunkowy firmy. Dzięki starannie przygotowanym komunikatom zachęcisz klientów do kontaktu.

 • Pokieruj klienta do odpowiedniego konsultanta

Chcesz stworzyć wygodne menu infolinii? Dzięki czytelnym komunikatom poprowadzisz klientów przez drzewko menu – IVR, przekazując im informacje, których potrzebują i kierując ich do odpowiedniego konsultanta w zależności od tematu rozmowy.

 • Przeprowadzaj ankiety i zbieraj statystyki

Centrala telefoniczna Cloudflow 2.0 zbiera statystyki wyboru numeru wewnętrznego podczas zapowiedzi. Dzięki temu rozwiązaniu możesz przeprowadzać ankiety lub sprawdzać, który numer wewnętrzny jest wybierany najczęściej.

 • Profesjonalnie przywitaj swoich klientów

Przywitaj klientów w formalny lub bardziej swobodny sposób. Pamiętaj też, aby podać nazwę firmy. Dzięki temu zrobisz dobre pierwsze wrażenie.>

 • Poinformuj klientów o godzinach pracy

Nie zostawiaj klientów bez informacji, kiedy biuro jest nieczynne. Dzięki zapowiedziom głosowym dowiedzą się, kiedy i w jakich godzinach mogą skontaktować się ponownie.

 • Dopasuj lektora do charakteru działalności

Głos kobiecy, a może męski? To Ty decydujesz, jaki lektor najbardziej pasuje do charakteru Twojej działalności. Zaproponujemy Ci profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem, znanych z radia i telewizji.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Voiceflow Sp. z o.o. dla potrzeb odpowiedzi na zapytanie wysłane w formularzu kontaktowym.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Spośród innych operatorów wyróżnia nas to, że znamy osobiście każdego klienta, dlatego skontaktuj się z nami i umów na spotkanie podczas którego powiesz nam czego potrzebujesz a my sprawdzimy jak możemy Tobie pomóc.

  NASI PARTNERZY